obchodné podmienky

REGISTRÁCIA

Tovar na našej stránke si môžete objednať ihneď po registrácii. Po registrácii sa môžete kedykoľvek prihlásiť, pre objednávanie tovaru alebo zistenie informácií o stave vašej objednávky. Pre registrovanie postupujte podla krokov ku ktorým ste vyzvaný. V prípade, že ste nový zákazník, kliknite na výzvu „pokračovat“. Ak ste už registrovaný, potom kliknite na výzvu prihlásiť sa. Vyplňte formulár, údaje označené hviezdičkou sú povinné. Pri každom ďalšom nákupe sa stačí prihlásiť vyplnením užívateľského mena a hesla.

OBJEDNÁVANIE

Náš sortiment  je rozdelený podľa jednotlivých značiek, ktoré ponúkame. Tie majú pre rýchlu orientáciu podskupiny výrobkov, prípadne názvy línií, ktoré vám umožnia nájsť si najviac vyhovujúci výrobok. Pod každou podskupinou alebo líniou je zobrazený výrobok s podrobným popisom, veľkosťou a cenou. Ak ste sa rozhodli pre jeho kúpu, kliknite na výzvu „Kúpit“, ak chcete pokračovať v nákupe, kliknite na výzvu „Pokračovat v nákupe“. Ak chcete nakupovanie ukončiť, kliknite na výzvu „Pokladňa“.  Ak nám chcete oznámiť doplňujúce údaje k objednávke, urobte tak vyplnením „Napíšte komentár k tejto objednávke“. Následne kliknite na výzvu „Pokračovat “a pokračujte až kým sa dostanete k heslu „Potvrdenie“. Tu môžete uskutočniť posledné zmeny vo vašej objednávke. Následne dokončíte objednávku.

Objednávky vybavujeme výhradne s adresou doručenia na území Slovenskej republiky. Do zahraničia tovar nezasielame!

POŠTOVNÉ A BALNÉ

Za tovar neúčtujeme balné. Pri objednávke nad 25 € neúčtujeme ani žiadne poštovné. Pri nižšej hodnote objednávky ako je 25 € účtujeme poštovné 4€.

SPÔSOB PLATBY

Tovar posielame výhradne na dobierku. Keď Vám kuriér doručí tovar, vyplatíte mu hodnotu tovaru v hotovosti.

SPÔSOB DORUČENIA

Objednaný tovar Vám bude doručený kuriérskou spoločnosťou UPS. Kuriér vám doručí tovar na adresu, ktorú uvediete vo svojom objednávkovom formulári, pred tým Vás bude kontaktovať telefonicky. Preto prosíme, vždy uvedte telefónne číslo, na ktorom ste zastihnuteľný. Štandardná doba doručenia je 2 - 5 pracovných dní od prijatia objednávky. Pri odmietnutí prevzatia objednaného tovaru sa zákazník zaväzuje dodávateľovi zaplatiť náklady na dopravu vo výške 8 €.

ZÁRUKA

Ručíme Vám za dodanie správneho množstva a druhu objednaného tovaru a jeho vhodné zabalenie. Odoslanie tovaru v dohodnutej lehote (v prípade vyčerpania skladových zásob je  dodacia lehota dohodnutá so zákazníkom telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu). K zakúpenému tovaru Vám vystavíme daňový doklad.

MOŽNOSŤ VRÁTENIA TOVARU

Zákazník má právo tovar zakúpený v internetovom obchode vrátiť bez uvedenia dôvodu do 7 pracovných dní odo dňa doručenia a tým odstúpiť od kúpnej zmluvy. Vrátený tovar musí byť úplne neporušený, riadne zabalený v pôvodnom originálnom obale s fóliou a nesmie byť použitý. Pokiaľ bol tovar vybalený z originálneho balenia a používaný, nemožno ho z hygienických dôvodov vrátiť. Zákazník je povinný pri vrátení tovaru predložit kópiu daňového dokladu a potvrdenie o platbe (príjmový doklad od kuriéra). Náklady na dopravu pri vrátení tovaru znáša kupujúci. Vrátenie peňazí následne prebehne bankovým prevodom na účet kupujúceho resp. poštou na adresu zákazníka.

REKLAMÁCIE

V prípade reklamácie je nutné, aby kupujúci zaslal alebo predložil všetky doklady, ktoré mu boli vydané v rámci vybavenia objednávky reklamovaného tovaru. V  prípade, že kupujúci vracia poškodený tovar musí to urobiť, tak aby bol tovar kompletný, ako ho prevzal. Informácie o priebehu reklamácie sú zasielané formou e-mailových správ na adresu uvedenú kupujúcim. Predávajúci po obdržaní zaslaného reklamovaného tovaru informuje kupujúceho o priebehu vybavovania jeho reklamácie.